Strona główna » Płatności

Płatności

Płać wygodnie
W sklepie internetowym Odniemca.pl możesz zapłacić na różne sposoby. Sposób płatności wybierasz w trakcie składania Zamówienia.
 

Gotówka
Za zamówione towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówienia. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.
 

 
Przelew
Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego Zamówienia generowany jest unikatowy numer zamówienia, pamiętaj, aby wpłacić środki z nr zamówienia w polu tytułem. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.
 
 
Karta płatnicza
Składając Zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Tpay.com firmy Krajowy Integrator Płatności SA
 - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Krajowy Integrator Płatności SA
 wyślemy do Ciebie Zamówione Towary.

 
 
Przelew bezpośredni
Składając Zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę Tpay.com firmy Krajowy Integrator Płatności SA - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez Tpay.com firmy Krajowy Integrator Płatności SA wyślemy do Ciebie zamówione Towary.
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.